2023 Yaz Dönemi Stajyer Pozisyonu

Güner Hukuk Bürosu, 2023 Yaz Dönemi Staj başvuruları 1 Nisan 2023 tarihine kadar alınacaktır. Başvuru için özgeçmişinizi (güncel not ortalamanız ve İngilizce seviyenize ilişkin bilgileri ve belgeleri içerir biçimde) hr@guner.av.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

 


2022-2023 Dönemi Yasal Stajyer Pozisyonu

Güner Hukuk Bürosu, 2022-2023 dönemi için Yasal staj başvuruları 8 Nisan 2022 tarihine kadar alınacaktır. Başvuru için özgeçmişinizi (güncel not ortalamanız ve İngilizce seviyenize ilişkin bilgileri ve belgeleri içerir biçimde) hr@guner.av.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

 


Önemli Türk ve yabancı müvekkiler için çok yönlü hukuki meseleler üzerine çalışan bir ekibin parçası olmak isterseniz, Güner Hukuk Bürosu sizin için doğru adres olabilir.

Güner Hukuk Bürosu, avukatlık mesleğini ilgi çekici ve tatminkar yapan karmaşık ve güncel konularda danışmanlık vermektedir. Müvekkilerimiz için en iyi sonuçları elde etmeyi önceliğimiz olarak belirleyerek tüm çalışanlarımızın kişisel tatmin ve hoşnutluk içinde kendi kişisel katkılarını yapabileceği, farklılıkların kabul gördüğü bir iş ortamı sürdürmekteyiz.

İletişim: hr@guner.av.tr