Güner Hukuk Bürosu 1996 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana; şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, banka-finans, enerji, teknoloji, medya-telekomünikasyon ve uyuşmazlık çözümü alanlarında Türkiye’nin önde gelen ofislerinden biri haline gelmiştir.

İstanbul’da bulunan ofis, her kıdem düzeyinde toplam 25 çalışana sahiptir. Tüm avukatlarımız düzenli olarak Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir.

Ayrıca Ankara'da, resmi daireler ile ilgili usule ilişkin prosedürlerin yürütülmesinden sorumlu Türk hukukunda yetkin 2 avukattan oluşan bir irtibat büromuz bulunmaktadır.

Standartlarına Uygundur

Ece Güner

Founder & Managing Partner

Ece Güner, Güner Hukuk Bürosu'nun kurucusu ve yönetici ortağı olup, özellikle sınır ötesi birleşme ve devralmalar, özelleştirmeler, kamu-özel ortaklıkları ve finansman projelerinde son 25 yıldır Türkiye'nin önde gelen avukatlarından biridir. 1992 senesinde prestijli Université Paris Panthéon Sorbonne'dan en yüksek onur derecesiyle (Mention Trés Bien) mezun olduktan sonra, Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden İstanbul Üniversitesi'nde denklik eğitimini tamamlamıştır ve 1994 yılından beri İstanbul Barosu'na kayıtlıdır.

Gerek Türk hukuku gerekse Avrupa Birliği hukukundaki derin bilgi birikimi, iş ahlakı ve müvekkillerinin en karmaşık isteklerini bile karşılama konusundaki eşsiz yeteneği ile bilinen Ece Güner, Türkiye'de son 15 yılda en fazla birleşme ve devralma işlemi tamamlayan avukatlardan biri olarak, Türkiye'nin en iyi avukatları arasında yer almaktadır. Olağanüstü iş tecrübesinin yanı sıra aynı zamanda sosyal sorumluluk olarak gördüğü Türk demokrasisini iyileştirmeye kendini adamıştır. Ece Güner, Türk yasamasını sadece kazandığı çığır açıcı hukuk davaları ile değil, aynı zamanda sivil toplumdaki rolü ile de şekillendirmeye devam etmektedir.

Ece Güner Fransızca, İngilizce ve Türkçe konuşmaktadır.

"Son derece zeki olan Ece Güner, çok kısa bir süre içerisinde hukuk bürosunu proje finansmanı alanının en ön sıralarına taşımıştır. Çok daha eski ve daha köklü hukuk büroları dahi, bürosunu özellikle enerji sektörü projelerinde "büyük oyuncu" olarak tanımaktadır." (Chambers Global)

"Parlak ve enerjik lider Ece Güner, kurumsal işlerindeki kalite ve değişen hukuk piyasasını anlama yeteneğinden dolayı takdir kazanmaktadır." (Chambers Global)

"Hızlı geri dönüşü ve derin bilgi birikimi ile Ece Güner, mükemmel bir vizyona ve bakış açısına sahip ve her zaman işleri kolaylaştırıcıdır."(Legal 500)