Güner Hukuk Bürosu, 2019-2020 dönemi için Yasal staj başvuruları 1 Mart - 29 Mart tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru için özgeçmişinizi (güncel not ortalamanızı ve İngilizce seviyenize ilişkin bilgileri ve belgeleri içerir biçimde) HR@guner.av.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Güner Hukuk Bürosu, 2019 yaz dönemi Yaz Stajı başvuruları 18 Şubat - 22 Mart tarihleri arasında alınacaktır. Başvuru için özgeçmişinizi (güncel not ortalamanız ve İngilizce seviyenize ilişkin bilgileri ve belgeleri içerir biçimde) HR@guner.av.tr adresine göndermenizi rica ederiz.


Önemli Türk ve yabancı müvekkiler için çok yönlü hukuki meseleler üzerine çalışan bir ekibin parçası olmak isterseniz, Güner Hukuk Bürosu sizin için doğru adres olabilir.

Güner Hukuk Bürosu, avukatlık mesleğini ilgi çekici ve tatminkar yapan karmaşık ve güncel konularda danışmanlık vermektedir. Müvekkilerimiz için en iyi sonuçları elde etmeyi önceliğimiz olarak belirleyerek tüm çalışanlarımızın kişisel tatmin ve hoşnutluk içinde kendi kişisel katkılarını yapabileceği, farklılıkların kabul gördüğü bir iş ortamı sürdürmekteyiz.

İletişim: hr@guner.av.tr